adaloji.com, Türkiye'den en çok tercih edilen ve doğrudan ulaşım imkanı olan Yunan Adalarına düzenlenen feribot seferlerini, kullanıcı dostu arayüzü ve iki adımda kolay rezervasyon imkanı ile gezginlere sunan bir Yunan adaları feribot bileti rezervasyon sitesidir.

adaloji.com, seyahat etmek istediğiniz destinasyonlar ve tarih aralığında hizmet veren bütün feribot firmalarının sefer bilgilerini(ücretler, saatler, kontenjan) size listeleyerek, alternatifler arasından kendinize en uygun seferi ve firmayı bulmanıza ve iki adımda kolay rezervasyon yapmanıza imkan tanır: Anında rezervasyon imkanı!

Örneğin: Çeşme - Sakız Adası(Chios) hattında sefer düzenleyen üç farklı feribot firması vardır. Kendi içlerinde farklılıkları(fiyat, imkanlar, sefer saatleri) bulunan bu firmalara ait seferleri: Seyahat tarihlerinizi seçerek tamamını listeleyip inceleyebilirsiniz. Sonrasında ise kendinize en uygun seferi bulup iki adımda kolay rezervasyon yaparak Çeşme Sakız feribot biletinizi adaloji.com güvencesi ile satın almış olursunuz.

Ek ücret yok: adaloji.com sizden herhangi bir ek ücret talep etmez, gördüğünüz fiyatlar en uygun fiyatlar olup; feribot firmalarının yayınladıkları resmi fiyatlardır: En uygun bilet fiyatı garantisi! 

adaloji.com çok yakında, Yunan Adaları'nda; araç kiralama ve otel rezervasyonu hizmetlerini de size sunacaktır. Dilediğiniz her noktada olacağız.

adaloji.com, özel kodlanmış websitesi ile gerekli tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir ve güvenli online ödeme imkanı sunarak kullanıcı dostudur. 3D Güvenli Online Ödeme İmkanı! 

Yaptıkları işi çok seven adaloji.com çalışanları, Türkiye'nin incisi İzmir'de sevgiyle kurulmuşlar ve geniş bir vizyona sahipler.

Genç, dinamik ve gezgin ruhlu yöneticileri ile 'gezgin' ve 'kullanıcı' odaklı faaliyet anlayışını benimsemiştir.

Sizde Çeşme Sakız feribot bileti almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.